غرفه نمونه نمایشگاه مبلمان

غرفه نمونه نمایشگاه مبلمان

 پانزدهمین نمايشگاه بين المللي تخصصی

مبلمان (منزل-اداری)،دکوراسیون داخلی،لوستر و روشنایی ،منسوجات وکالای خواب) 

29 مردا ماه لغایت 1 شهریور ماه 1393 مـشــــهد

درباره نمایشگاه:

صنعت مبلمان نقش محوری خود را در توسعه پایدار،خوداتکایی و افزایش رفاه جامعه ایفا می نماید.این صنعت با اتکاء بر فعالان توانمند خود با تولید وعرضه انواع مبلمان و به عنوان منبعی سرشار از تلاش و پویایی و با بهره گیری از قابلیت های علمی و فنی آنها، ارتقاء صنعت مبلمان با رویکرد صادراتی را رسالت اصلی خود می داند.

یکی از مهمترین عوامل در ارتقاء صنعت مبلمان، استفاده از نقاط قوت صنعت و فرصت های بیرونی به منظور از بین بردن ضعف ها و مقابله با تهدیدها است.

یکی از صنایعی که توسعه تولید و صادرات آن می تواند نقش مهمی در اقتصاد کشور داشته باشد، صنایع مبلمان است. با اینکه در حال حاضر مبلمان به عنوان یک کالای رفاهی محسوب می شود ولی با همه اقشارجامعه سروکار دارد، سلایق و فرهنگهای مختلف تنوع آن را دوچندان کرده وبه یک کالای مصرفی تبدیل شده و در نتیجه تقاضای دائمی باعث عرضه دائمی وتولید مستمر و ایجاد اشتغال که از جمله خروجی های مهم این صنعت علاوه بر محصول اصلی آن یعنی مبلمان است. این صنعت دیرین که در بسیاری از موارد پهلو به پهلوی هنر جلوه گر شده است، امروز با گذشت هزاران سال ، نقوش خود را پر رنگ تر از گذشته آشکار کرده و جایگاه اصیل خود را در بدنه اقتصاد مدرن جهان حفظ کرده است. استفاده از این صنایع به گونه ای است که صدها و بلکه هزاران فرصت شغلی کشور را به خود اختصاص داده و بخش عظیمی ازهموطنان در این صنعت مشغول به کارند.بدین منظور در جهت نمایش توانمندیهای صنعتی و تولیدی مرتبط با آن شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی اقدام به برگزاری نمایشگاه بین المللی تخصصی مبلمان(منزل – اداری )،دکوراسیون داخلی، لوستر و روشنایی ،منسوجات و کالای خواب نموده است

شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خراسان رضوی با هدف نمایش توان حال کشور در این عرصه و مقایسه ضمنی آن با دوره های گذشته و همچنین معرفی آخرین دستاوردها و تکنولوژی های این بخش ، نمایشگاه بین‌المللی تخصصی مبلمان(

منزل- اداری)،دکوراسیون داخلی، لوستر و روشنایی،منسوجات وکالای خواب و ماشین آلات و تجهیزات وابسته 29مرداد لغایت 1 شهریورماه  سال جاری در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد واقع در بلوار وکیل آباد و ساعات بازدید از آن 17 الی 22 خواهد بود .

محصولات و خدمات قابل ارائه در نمایشگاه:

  • انواع مبلمان (منزل – اداری)
  • دکوراسیون و معماری داخلی
  • انواع سرویس خواب
  • انواع میز و صندلی
  • بوفه ، کتابخانه،ویترین،کابینت آشپزخانه و کابینت و سرویس های بهداشتی
  • مصنوعات چوبی و ام دی اف و…
  • لوستر و روشنایی
  • انواع تشک ، روتختی ، منسوجات و کالای خواب

هزینه مشارکت:

اجاره بهای غرفه نمایشگاه بین المللی تخصصی مبلمان(منزل – اداری) ، دکوراسیون داخلی، لوستر و روشنایی، منسوجات و کالای خواب قیمت هر مترمربع و با احتساب 8% مالیات بر ارزش افزوده 000/918 ریال مبالغ فوق بدون سازه و تجهیزات میباشد. هزینه غرفه باسازه و تجهیزات هر مترمربع مبلغ 000/150 ریال اضافه میشود(که شامل پانل های اطراف،600 وات روشنایی و پریز، موکت،کتیبه با نوشته فارسی و انگلیسی ،یک عدد میز و دوعدد صندلی) شماره حساب های واریز وجه شماره حساب : ملی سیبا 0109178718008 به نام شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی . شماره کارت : 6037991199526991 به نام شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی . مشارکت در این نمایشگاه تابع شرایط و مقررات عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی مشهد می باشد( www.expo.ir) تکمیل و ارسال فرم درخواست مشارکت به منزله ثبت نام نهایی نبوده و منوط به تایید ستاد برگزاری می باشد ، بدیهی است تحویل غرفه پس از واریز وجه و تسویه حساب قطعی صورت می پذیرد . جانمایی بر اساس اولویت ثبت نام و واریز وجه توسط ستاد ثبت نام نمایشگاه انجام می پذیرد . در صورت انجام دکورسازی در نمایشگاه ، تایید حسن انجام کار مجری از ستاد برگزاری اجباری می باشد و ارسال طرح غرفه سازی حداقل 20 روز پیش از افتتاح نمایشگاه الزامی است .

مدارک مورد نیاز ثبت نام :

تکمیل و ارسال فرم درخواست مشارکت ، در سایت www.mappna.ir
ارائه مدارک مستند در خصوص نوع فعالیت که شامل یکی از موارد می باشد
پروانه طراحی و مونتاژ داراری اعتبار
پروانه کسب از انجمن ها و اتحادیه های صنفی مرتبط
قرارداد نمایندگی از شرکت های تولیدی و بازرگانی
پروانه بهره برداری
مدارک ثبت شرکت های بازرگانی و تجاری از مراجع قانونی مرتبط
ارسال فیش بانکی وجه واریزی

کتاب راهنمای نمایشگاه :

شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خراسان رضوی برای معرفی کلیه غرفه داران مشارکت کننده در نمایشگاه از یک ماه قبل از شروع نمایشگاه فرآیند طراحی کتاب نمایشگاه را آغاز خواهد نمود برای تکمیل اطلاعات تخصصی و قرار گرفتن در کتاب نمایشگاه شما باید تا قبل از تاریخ اعلام شده فرم مربوطه را از ستاد نمایشگاه دریافت و به صورت دقیق تکمیل نمایید . کتاب نمایشگاه در بین کلیه غرفه های مشارکت کننده توزیع خواهد شد .

کارشناس نمایشگاه: فاطمه نیکوفکر

کارشناس امور نمایشگاه های داخلی

تلفن ثابت : 8642916-0511

تلفن ثابت : 8940325-0511 داخلی 207

تلفن همراه : 009155091085

آدرس پست الکترونیک nikoofekrfatemeh@gmail.com

 دریافت فرم مشارکت نمایشگاه (pdf) 

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهارت ها

ارسال شده در

14 دی 1393