پاویون جمهوری اسلامی ایران را در نمایشگاه و کنفرانس بین المللی تجهیزات پزشکی و دارویی ترکمنستان

دانلود بروشور الکترونیک

دانلود فرم ثبت نام دانلود فراخوان

با عنایت به مذاکرات و هماهنگی های صورت گرفته با وزارت بهداشت و صنایع دارویی کشور ترکمنستان و پس از برگزاری موفق نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در عشق آباد (اسفندماه 1396)، این شرکت در نظر دارد پاویون جمهوری اسلامی ایران را در نمایشگاه و کنفرانس بین المللی تجهیزات پزشکی و دارویی ترکمنستان، از تاریخ 30 تیرماه لغایت 1 مردادماه سال جاری در عشق آباد برگزار نماید.

در دوره قبل این نمایشگاه 117 شرکت از 19کشور حضور داشته اند و پیش بینی میگردد نمایشگاه سال جاری با رشد قابل ملاحظه ای در مقایسه با سال گذشته همراه باشد.

صنعت داروسازی ترکمنستان طی چند سال گذشته نیز رشد قابل ملاحظه ای داشته است. دهها مرکز تخصصی درمانی و سلامت مجهز به تجهیزات روز دنیا از کشورهای پیشرفته با ارزش میلیاردها دلار، تاسیس و به بهره برداری رسیده اند. این کشور داروهای مصرفی خود از جمله کلیه داروهای حیاتی همچون داروهای قلب و عروق، اعصاب، آنتی بیوتیک ها، داروهای امراض داخلی، مصارف درمانی و جراحی، انواع مختلف واکسن و سرم را نیز از سایر کشورها وارد می کند.

اگرچه صنعت پزشکی و داروسازی ایران به پیشرفت های قابل ملاحظه ای دست یافته است، اما داروها و تجهیزات پزشکی ایرانی آنطور که باید در ترکمنستان شناخته شده نیست و چنانچه در این زمینه بازاریابی مناسب انجام شود، با توجه به نزدیکی جغرافیایی و نیز مزیت رقابتی قیمت‌های پائین آن در مقایسه با تولیدات سایر کشورها، بازار ترکمنستان می‌تواند بازار مصرف بزرگ و پر ظرفیتی برای شرکت های دارو سازی و تجهیزات پزشکی کشورمان باشد.