هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو ، قطعات و صنایع وابسته مشهد

دانلود فرم ثبت نام (قطعات خودرو)

چرا مشهد؟

استان خراسان رضوی به عنوان یکی از مراکز مهم تولید قطعات خودرویی کشور” با تولید بیش از 12درصد قطعات خودرو ” محسوب میشود.هم اکنون در استان خراسان رضوی نزدیک به 14000 شاغل در 200 کارخانه تولیدی در این صنعت مشغول به کار می باشند.بزرگترین تولید کننده خودرو ایران”شرکت ایران خودرو” دومین سایت تولیدی خود را در این استان تاسیس کرده که سالیانه قادر به تولید نزدیک به 125000انواع خودرو می باشد. با در نظر داشتن این واقعیت ها و به دلیل جمعیت بالای مصرف کننده در این استان ، استان های همجوار و کشورهای همسایه مثل افغانستان ،ترکمنستان ، تاجیکستان و… فرصت های مناسبی برای نمایش توانمندی ها و توسعه بازار برای تولید کنندگان خودرو به وجود آمده است. در پانزدهمین نمایشگاه خودرو 220شرکت کننده در فضای نمایشگاهی 40000مترمربع محصولات و توانمندی های خودرا در صنعت خودروعرضه و بیش از 110000بازدیدکننده داخلی و خارجی از این رویداد دیدن کردند. انتظار میرود با برداشته شدن تحریم های ایران شاهد رشد چشمگیر در روابط تجاری و اقتصادی منطقه باشیم.

اهداف برگزاری نمایشگاه

اهداف کلی از برگزاری نمایشگاه خودرو عبارتست از:ارتقاء تولیدات داخلی،معرفی توانمندی های شرکت کنندگان،نمایش کالاها و خدمات مرتبط،ارتقاء سطح رقابت بین مشارکت کنندگان،افزایش تبلیغات عمومی، ایجاد بازارهای جدید برای تولیدکنندگان خودروهای خاص،معرفی محصولات جدید، شناسایی ظرفیت های تولیدکنندگان داخلی و خارجی، برقراری ارتباط مناسب بین محققین،تولیدکنندگان و شرکت های خدمات مهندسی صنعت خودرو، ایجاد رقابت به نفع مشتریان و افزایش دانش متخصصین در تمام زمینه های مرتبط.

زمینه های فعالیت

ماشین های سواری، ماشین های سنگین(حمل و نقل و ساختمانی)، قطعات موتوری،قطعات برقی و باتری،روانکارها و روغن موتور، تعلیق کننده ها، قطعات لاستیکی،تایر و تیوب،سیستم های صوتی،لوازم ردیابی و امنیتی،ماشین الات تولید قطعات،محصولات بهبود عملکرد موتور،تجهیزات چکاپ و لوازم یدکی،طراحی مهندسی و تحقیقات خودرو،مواد اولیه، لوازم شستشو،تجهیزات تزئینی خودرو،بازرگانی و خدمات پس از فروش،مجلات و نشریات تخصصی.

جدول زمانبندی

ساعت بازدید : 17 الی 23

آخرین مهلت تکمیل فرم و درج در کتاب : 1396/4/1

واگذاری غرفه خودساز (غرفه سازی) : 1396/5/12

واگذاری غرفه سازه نمایشگاهی : 1396/5/14

پایان ساخت وتجهیز غرفه : 1396/5/15ساعت 20

اطلاعات تماس ستاد برگزاری :

مدیر پروژه : جناب آقای جلالی ( بخش قطعات ) شماره تماس: 36014288-051  /09354823342

دانلود فرم ثبت نام (قطعات خودرو)